אני אוהב את זה, אוהב את הלבד שלי, אני לא בעד קשרים קבועים אלא מזדמנים, קצת סקס והביתה וכך אני מוצא את עצמי מדי פעם מזמין שירותי ליווי מדהימים וכמובן נערות ליווי אפילו שתיים. כן אני מודה, אני מכור לזיונים וסקס אבל אני לא מחפש קשר רציני.

את רוב הזמן שלי אני מעביר מול מחשב, זו העבודה שלי ומשם אני גם משיג את כל החוויות המיניות המושלמות שלי. בשלב מסוים שכבר נמאס לי מפורנו הבנתי כי שירותי ליווי זה הדבר המדהים ביותר וכך באותו ערב הזמנתי אליי 2 נערות ליווי מדהימות, נערת ליווי אחת שמצאתי ברעננה וחברתה נערת ליווי בתל אביב.

קבענו אצלי בדירה בשעה נורמלית שכוחי עדיין במותניי, היא הגיעה עם עוד נערה אחת בשעה עשר בלילה. הן היו שתיהן רזות אבל שופעות ביותר, שדיים גדולים כמו שאני אוהב ובעיקר חיוך מדהים מגרה עם שפתיים שכל מה שעבר לי בראש זה איך אני מחדיר את הזין שלי עמוק לתוך הפה שלהן, כל אחת בתור שלה.

אחת מהן התוודתה בפני שהיא אוהבת מין אנאלי, אני אוהבת בתחת אמרה לי והשילה את החצאית שמתחתיה לא היו תחתונים, לוקחת את האצבעות שלי בעוד חברה שלה מנשקת אותי ואני מחדיר את האצבעות פנימה, מרגיש את זה חזק.

"אני אוהבת למצוץ שתינו אוהבות" הן אומרות לי ואני מוריד את המכנסיים, הן מתכופפות על הברכיים שלהן ומתחילות למצוץ לי כל אחת בתורה שלה. הזין שלי עובר מהפה החם האחד לאחר ואני מרגיש כאילו אני מזיין אותן, מת לגמור ומשהה עוד קצת את הגמירה שלי דוחף להן את הראש כמה שיותר עמוק ומרגיש את הזין שלי חודר ישירות אל הלוע המדהים שלהן.

"אוח אני מת לגמור" אני זועק הצילו ומרגיש איך הזרע שלי מתפרק עליהן, הן מלקקות את כולי, לא מפספסות שום רגע… מלקקות את כולי ואני מרגיש שהרגע קיבלתי את המציצה של החיים עף למחוזות אחרים וברקע אני שומע אותן לוחשות לי..

"חכה עוד לא הגענו לשלב הבא צעקה אחת נערות ליווי …. תביא את הווזלין".

מאמרים מומלצים