נזכרתי בזה, הזין שלי היה בתוך הכוס שלהן, נערת ליווי אחת ועוד אחת וזה היה מדהים, רק אני והן. הזין שלי זז בתוכן, ניסיתי לעצור את האורגזמה אבל לא הרשתי לעצמי, רציתי שזה לא ייגמר לנצח. הרגשתי איך הזרע שלי זורם פנימה אבל התאפקתי, עוד קצת, אני רוצה לזיין אותן עוד קצת.

פתאום הייתה לי שיחה, חבר שלי הגיע ואמר שהוא ממש בדלת, לא ידעתי מה לעשות אבל הן זרמו וגם הוא. הוא נכנס, לא היה מופתע, נראה שאולי הוא מכיר אחת מהן. אממ נערות ליווי אה… זרק לי וישר קפץ על אחת מהן משיל את המכנסיים ודוחף את הזין שלו לתוך הפה שלה.

היא מוצצת לו כאילו היא מכירה אותו שנים ואני עומד לצד נערת ליווי השנייה, מקפל אותה כשהיא עם הגב אליי ומזיין אותה מאחור, מזיין אותה בדוגי סטייל מטורף בעוד המבט שלי על החבר שלי ועל נערת ליווי השנייה, רואה איך היא מוצצת לו בהנאה, מתיישב על המיטה, היא מתיישבת עליו ומתחילה לרכוב עליו בזמן שאני מזיין את החברה שלה כשהיא רכונה על 4.

"אוח אני אוהבת דוגי סטייל" היא אומרת לי ומזדיינת בטירוף, היא נעה והזין שלי בתוכה. אני מת לגמור אבל עוד לא… אוח אני רוצה לזיין אותך חזק אני אומר לה… היא צוחקת ואני ממשיך לזיין אותה חזק.

"תזיין אותי חזק ככה אני אוהבת" אני שומע אותה גונחת ומאיצה את החדירה של הזין שלי בתוכה.

"אני רוצה לשבת עליך" אומרת נערת ליווי השווה והיא נשענת עליי ,מתיישבת ומזיינת אותי, הידיים שלי קשורות ואני מזיין אותה חזק כשהיא יושבת עליי…

"מזמן לא זיינו אותי שאני  בדוגי" אני שומע את החבר שלי ואת נערת ליווי שמזדיינת אתו רכונה על ארבע, הוא מזיין אותה חזק, מחדיר את הזין שלו לאט ומלטף את המותניים שלה.

רק מלראות אותם אנחנו מגיעים לאורגזמה מדהימה, אני משפריץ בתוכה בזמן שהחבר שלי ובת הזוג הזמנית שלו מגיעים לשיא האורגזמה שלהם.. מגרים אותנו ואת עצמם שוב ושוב.

מאמרים מומלצים