בדיוק נפרדתי מבת זוג לאחר שלוש שנות זוגיות, מאז לא רציתי שום זוגיות עד שחבר סיפר לי על שירותי ליווי בתל אביב. את האמת שאני לא בנוי לכך אבל לילה אחד שהרגשתי לבד וחרמן החלטתי ללכת על כל הקופה. בעוד אני צופה בכל התשדירים המשעממים לא ידעתי במה לצפות ואז החלטתי שאני הולך על זה, שאני מתקשר אל שירותי ליווי ומזמין נערות ליווי שוות בעצת החבר שלי.

הרגשתי שהלילה בלי שאני מזיין זה לא עובד ולכן הזמנתי נערת ליווי שהגיעה אליי יותר ממהירות האור. היא כבר הייתה אצלי בבית, הכנסתי אותה והתרשמתי ביותר, היא דמתה בדיוק לתמונה המדהימה שהיא הציגה. כבר אז עם הבגדים יכולתי לדמיין איך הישבנים שלה נפתחים והיא מתיישבת לי על הזין, משפשפת את הדגדגן החרמן הזה שלה על הזין הגדול שלי וגומרת בטירוף.

"אתה איתי"? היא מקיצה אותי מהחלום בו אני רואה אותה מגולחת מחכה לי על המיטה ערומה. היא נצמדה אליי, ליטפתי את כולה והבנתי שעוד רגע אני עומד להתעלף מרוב עונג. הזין שלי נעמד בטירוף, פתאום היא חפנה את הביצים שלי, התכופפה והעבירה את הלשון הרטובה עליהם. היא תפסה את הזין שלי התחילה לשאוב ולמצוץ אותו בהנאה, הזכירה לי מאוד את אחת מיני נערות ליווי ירושלים שהיו לוהטות בטירוף.

"אני מתה על הזין המהמם הזה" היא אומרת וממשיכה ללקק ולמצוץ בתאווה את כולי. "אני מת לזיין אותך חזק" אני ממלמל והיא זזה הצידה, נשכבת על המיטה ומפסקת את הרגליים… "אני רוצה שתזיין אותי חזק" היא צועקת ואני מחדיר לה אותו במלוא כוחו. בתחילה אני מזיין אותה לאט ואז דוחף לה אותו חזק גומר כמו מטורף בתוך הכוס הרטוב והמדהים הזה שלה.

היא זורקת אותי על המיטה ומתיישבת עליי, מזיינת אותי בעוד הידיים שלי על השדיים הזקורים שלה ומנצלת את הרגעים האחרונים של הזקפה שלי… היא גומרת בטירוף ומתרפקת עליי.. מנשקת את הצוואר שלי, אנחנו נרגעים ואני רק ממלמל לתוך אוזנה.. " דבר כזה עוד לא היה לי זה בטוח".

מאמרים מומלצים