קוראים לי אלה, אני אוהבת נערות ליווי, הפעם הראשונה שלי עם נערות ליווי הייתה מדהימה. בפעם הראשונה זה לא נחשב, אבל הפעם השנייה הייתה בהחלט הדבר המושלם ביותר שחוויתי. בזמן שהייתי חסרת ביטחון מסתמן שכל מה שהיה טוב עבורי זה מפגש עם אישה שיודעת להזיז את עצמה ויכולה ללמד אותי דבר אחד או שניים על אורגזמה שווה במיוחד.

מרגע שיצאתי מהארון הבנתי שאני חייבת להתנסות עם אישה רק שלא ידעתי איך לעשות את זה. פחדתי, פעם ראשונה לא נחשבת וכך הגיע פעם שנייה בה פגשתי נערת ליווי שאוהבת גם גברים וגם נשים…

נפגשנו אצלי בדירה, זה היה מרגש ביותר, היא חיכתה לי בדירה דיסקרטית, היא כבר שכבה על המיטה, שתתה את הוויסקי שלה והזמינה גם אותי לסיבוב מדהים.

מבין כל הנשים היא הייתה מדהימה, שיער מתולתל, עיניים חתוליות, חזה מושלם ובעיקר מגרה בצורה מדהימה ביותר. הריח גוף שלה היה מדהים, היה אפשר להריח אותה מרחוק כבר חלמתי על מה שיהיה שם ולפני שהתחלתי לדמיין זה התחיל.

בתחילה התרגשתי, שתיתי מהר את הוויסקי, היא הובילה אותי למיטה, התרגשתי בטירוף, היא השכיבה אותי על המיטה, הסירה את הבגדים שלי, פיסקה לי את הרגליים והלשון שלה כבר הייתה בתוך הכוס שלי, מלקקת כל נקודה ונקודה. השפתיים שלי היו יבשות אבל אלה שלמטה היו לוהטות.

"הטעם שלך מדהים" היא המשיכה ללקק אותי בלהט, הרגשתי שעוד שנייה אני גומרת ואני רוצה לספק אותה בחזרה. הפטמות שלי הזדקרו יותר ויותר, עליתי מעלה, אחזתי בה והשכבתי אותה על המיטה…

"בואי תרדי לי "היא ביקשה וניסיתי הפעם תורי לעשות את זה…. הפעם היא נשכבה וירדתי לה, ליקקתי כל חלק בכוס החושני הזה שלה… היא גמרה תוך שניות… "את טובה אל תפסיקי" היא נאנקה ושם ידעתי שזהו… עכשיו זה רק מתחיל… עכשיו זו רק התחלה של עוד וכמה שיותר מזה, אוח זה היה בלתי נשכח… אוח… זה היה מושלם ונשאר לי טעם של עוד.

מאמרים מומלצים